czwartek, 29 września 2016

Twoja droga na szczyt!

"Jeżeli nie wiesz, dokąd zmierzasz, każda droga zaprowadzi cię donikąd.''

Henry KissingerMam takie jedno małe pytanie, ile z was jest świadomych tego, że jeżeli mielibyście szanse przeżyć swoje życie ponownie, osiągnęlibyście więcej niż do tej pory, proszę dać rękę do góry. 
Dziękuje...

To tylko dowodzi, że to co udaje nam się dokonać w naszym życiu jest tylko cząstką naszych prawdziwych możliwości. A wiesz czemu się tak dzieje? Bo w większości  nie mamy celów, a jak już je mamy, to są niejasne, niesprecyzowane.... a kiedyś  mi się uda, kiedyś będę miał... i to kiedyś tak szczerze kiedy nastąpi? 

A jeśli zastanowisz się czego chcesz przez chwilę, weźmiesz kartkę lub zeszyt zapiszesz to dokładnie ze szczegółami, sformułujesz to tak, że jak będziesz czytać, będziesz drżał z podniecenia i postawisz datę końca realizacji! Nie kiedyś, tylko dokładną datę. Spojrzysz na swoje cele i pomyślisz to ma sens, chce je zrealizować, tak spełnię swoje marzenia! 

Teraz popatrz, wiesz czego chcesz, wiesz kiedy chcesz to osiągnąć, teraz musisz tylko wybrać odpowiednią drogę i do dzieła! 


Musisz działać, wyobrażać sobie swój cel i dać z siebie wszystko, skoro wiesz dokąd idziesz to nikt Cie nie zatrzyma!

Uwierz mi, jeśli będziesz godny życia, głodny sukcesu zdobędziesz to, ale musisz być wytrwały! 

Ja wierzę, że zrealizujesz wszystkie swoje cele i marzenia! Powodzenia

"Ból jest stanem przejściowym, duma pozostanie na zawsze."

Bardzo Ci dziękuje, że przeczytałeś cały mój artykuł! Miło mi :)


W moich postach oddaje cząstkę siebie - piszę je od serca, dzięki temu mnie poznajesz.

Jak masz ochotę, proszę napisz kim jesteś i co byś chciał u mnie przeczytać na blogu, ponieważ jestem tutaj dla Ciebie i chciałbym spełniać Twoje oczekiwania.

Bądź lepszym każdego dnia. 

Jeśli masz ochotę i czujesz, że mój blog może się komuś przydać i mu pomóc podaj go dalej oraz zostaw like na moim facebooku, dzięki temu będe miał wiekszą motywację do działania.


Dużo świadomości Ci życzę!
Adrian

2 komentarze:

  1. 100% motywacji! Wiekszosc ludzi zyje z dnia na dzien, praca-dom-praca, i nie wierze, ze nikt nie ma ani jednego marzenia. To ta niewiara czlowieka w jego mozliwosci blokuje nawet te najmniejsze marzenia. Zacznijmy zyc i brac z zycia to, co jest na wyciagniecie reki - wystarczy chciec.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zacheca do życia na tu i teraz. Caly blog to motywator do dzialania.

      Usuń