niedziela, 25 września 2016

To co uważasz jest najważniejsze..

Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Henry Ford Henry Ford powiedział - "Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację." A Ty jak często uważasz, że coś się nie da zrobić, że nie umiesz lub nie dasz rady? Wolisz czekać, aż minie okazja. Jak często wmawiasz sobie, że coś jest za trudne? Czy to Ci pomaga?! Jaką korzyść z tego masz? Czujesz się lepiej? Jesteś wytłumaczony? W ten sposób pozbawiasz się wyrzutów sumienia czy szukasz po prostu wymówki?Gdzie są Twoje marzenia? Masz je jeszcze czy może lęk przed nowym zakrył je w całości. 

Gdzieś głęboko w Tobie posiadasz swój własny wymarzony świat.... nie, nie to nie jest bajka dla dzieci. Ten świat może stać się rzeczywisty, lecz musisz dać z siebie wszystko i odpowiedz sobie na pytanie czy sam taki świat się stanie? A może wtedy taki będzie gdy będziesz sobie powtarzać że nie dasz rady? 


Na co czekasz?
Życie o którym marzysz jest na wyciagnięciu ręki, ale potrzebujesz sporo wysiłku! Dużo pracy, determinacji, jeżeli nie działasz to jak możesz stworzyć świat jaki pragniesz? Jeżeli wmawiasz sobie jestem za słaby.|

Potraktuj to jak wyzwanie, nie jak trudność! 

Tylko poprzez wiarę w siebie, poprzez głód życia i sukcesu, możesz stworzyć swoje marzenia na początku w swoim umyśle, a potem trzeba działać, bo bez tego żadne marzenie nie będzie spełnione, nic nie zostanie urzeczywistnione! 

Na początku będzie trudno i szło będzie powoli, ale zapewniam Cię, że z czasem będzie coraz łatwiej. 

Jeśli sądzisz, że potrafisz w końcu znajdziesz sposób, poznasz odpowiednich ludzi, dotrzesz do odpowiednich książek, które pomogą Ci osiągnąć wszystko czego zapragniesz! Droga do marzeń wtedy sama się otworzy, lecz jeśli uważasz ze nie dasz rady... to jak do tego dojdzie?

Nie licz na to, że poprzez negatywne myśli czy samo spełniająca się przepowiednie osiągniesz sukces.... chce Ci powiedzieć, że to co myślisz o sobie i jakie masz przekonania może Ci pomagać, albo przeciwnie. 

 Więc sądzisz, że potrafisz czy sądzisz, że nie dasz rady?!

P.s Każdy w sobie ma niewyobrażalną silę do działania... masz ją i Ty! 

Bardzo Ci dziękuje, że przeczytałeś cały mój artykuł! Miło mi :)

W moich postach oddaje cząstkę siebie - piszę je od serca, dzięki temu mnie poznajesz.

Jak masz ochotę, proszę napisz kim jesteś i co byś chciał u mnie przeczytać na blogu, ponieważ jestem tutaj dla Ciebie i chciałbym spełniać Twoje oczekiwania.

Bądź lepszym każdego dnia. 

Jeśli masz ochotę i czujesz, że mój blog może się komuś przydać i mu pomóc podaj go dalej oraz zostaw like na moim facebooku, dzięki temu będe miał wiekszą motywację do działania.


Dużo świadomości Ci życzę!
Adrian

1 komentarz: