niedziela, 1 maja 2016

Uwierz, że potrafisz!


Im Cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo.”

Cyrk motyli            Jak często się poddajemy, ponieważ jest ciężko? Chyba czytelniku sam powinieneś sobie odpowiedzieć  na to pytanie, a może jednak lubisz wyzwania i każde jest dla Ciebie niesamowitym przeżyciem? Życie gotuje nam czasami ciężkie próby do przejścia, ale czy to powód do tego by się poddawać? Nie sądzę.

Każdy z nas posiada trudne chwile, takie przy, których chcemy się poddać, lecz popatrz, skoro tyle już przeszedłeś to warto kończyć to wszystko? Nie znam Cię, nie wiem jaką masz sytuacje w rodzinie, sytuacje materialną czy kłopoty z relacjami, wiem tylko jedno jeśli dołożysz wszelkich starań, możesz stworzyć świat o jakim nawet nie marzyłeś.

To nie będzie łatwe, ale czy w życiu jest coś prostego? Wszystko co warte osiągnięcia wymaga poświecenia. Może będzie to wymagało pracy po godzinach, dłuższej nauki, przeczytaniu większej ilości książek, a może wykonaniu kilku więcej telefonów. To nie ma znaczenia, ponieważ jeśli będziesz walczyć będziesz próbować, uczucie jakie będzie Ci towarzyszyć, gdy już skończysz będzie niedopisaniaW momencie ukończenia zadania, przezwyciężenia trudności będziesz w ekstazie pozytywnych doznań, których nie zapomnisz do końca życia. Co więcej jeśli w jednej dziedzinie życia potrafisz walczyć i pomimo trudności życiowych osiągasz sukcesy to gwarantuje, Ci, że jeśli przełożysz to na inne dziedziny życia, rezultat będzie identyczny. Przypomnij sobie proszę swój ostatni sukces może to być ostatnia zdana dobrze klasówka, zmuszenie się do treningów,  lub zrealizowanie zawiłego projektu w pracy. 

Zamknij oczy i przeżyj to jeszcze raz, wyobraź sobie otoczenie, ludzi znajdujących się obok, ich twarze, poczuj dreszcz ekscytacji powtórnie, czy to nie budujące uczucie? A może posiadałaś satysfakcje ze zdziwionych twarzy ludzi, którzy w Ciebie nie wierzyli? Wyobraź sobie, że przy każdej czynności jeśli się tylko postarasz, możesz tak się czuć, czy to nie brzmi kusząco?

Zwróć uwagę do czego zmierzam, jeśli w jakaś czynność wkładasz swoją całą energie, to po ukończeniu zadania jesteś zmęczony lecz zadowolony, znacznie bardziej niż z błahych sprawach.

            Jeśli masz ciężką sytuacje w domu, w pracy czy gdzieś indziej i  chcesz się poddać, to mówię Ci walcz! Szukaj sposobów! Dróg! Bądź elastyczny w działaniu i walcz o swoje, bo jeśli Ty tego nie zrobisz nikt tego nie zrobi. A za kilka lat popatrzysz wstecz i powiesz sobie było warto! Będziesz z siebie dumny, będziesz wierzył w siebie i poradzisz sobie dalej, nawet jeśli będzie to trudniejsze, bo wiesz, że dzięki temu będziesz mocniejszy, bardziej zaradny i to nauczy się wytrwałości.


Wierzę, że dasz radę! 


P.s polecam obejrzeć Ci krótki film "cyrk motyli", zobaczysz, że warto walczyć do końca :)Bardzo Ci dziękuje, że przeczytałeś cały mój artykuł! Miło mi :)


W moich postach oddaje cząstkę siebie - piszę je od serca, dzięki temu mnie poznajesz.

Jak masz ochotę, proszę napisz kim jesteś i co byś chciał u mnie przeczytać na blogu, ponieważ jestem tutaj dla Ciebie i chciałbym spełniać Twoje oczekiwania.

Bądź lepszym każdego dnia. 

Jeśli masz ochotę i czujesz, że mój blog może się komuś przydać i mu pomóc podaj go dalej oraz zostaw like na moim facebooku, dzięki temu będe miał wiekszą motywację do działania.


Dużo świadomości Ci życzę!
Adrian

3 komentarze: